WOW Avrupa open beta testi başladı

Ömer Hakan Şimşek
Ömer Hakan Şimşek 3.06.2010 - 12:31
WOW Avrupa open beta testi başladı
World of Warcraft Eu (Avrupa versiyonu) için 2. aşama beta testine başlayacak. Bu test için sınırlı sayıda kişi alınacağı belirtilirken başvurular başladı. Eğer oyun çıkana kadar ücretsiz WoW oynamak istiyorsanız elinizi çabuk tutup hemen kayıt olmalısınız. Azeroth da görüşmek üzere...

Not: Oyun için account dağıtımı başladı ama henüz oyun serverları açılmış değil. Öğleden sonra yapılacak bakımdan sonra açılacak. Ayrıca oyunu oynayabilmeniz için yaklaşık 2,5 GB lık istemciyi de çekmeniz gerekiyor. Gerekli tüm bilgiler https://en.wow-europe.com/ adresinde mevcut.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 07:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
WOW Avrupa open beta testi başladı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×