WoW: Cataclysm en hızlı satan PC oyunu oldu

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 13.12.2010 - 17:03
World of Warcraft'ın yeni ek paketi satışa doymak bilmiyor.
Blizzard'ın yaptığı bir açıklamaya göre World of Warcraft'a gelen son ek paket Cataclysm 24 saat içerisinde 3.3 milyondan fazla satarak dünyanın en hızlı satan PC oyunu oldu.

Bu idda şirketin satış kayıtları ve dağıtıcı ortaklardan gelen bilgiler doğrultusunda verildi. Bu rakama dijital ön satışlarda dahil. İşin komik tarafı bundan önceki rekor da 2.8 milyon ile yine World of Warcraft'ın başka bir ek paketi olan Wrath of the Lich King'e aitti. Yani bir anlamda Blizzard kendi rekorunu kırdı.

WoW: Cataclysm en hızlı satan PC oyunu oldu
Cataclysm aynı zamanlı olarak Amerika, Kanada, Meksika, Arjantin, Şili, Rusya, Avrupa, Güney Asya, Avusturalya, Yeni Zellanda'da 7 aralıkta, Kore, Tayvan, Hong Kong ve Macau bölgelerinde ise 9 aralıkta piyasaya çıkmıştı.

Blizzard dünya üzerinde 100.000'den fazla mağazanın gece satışına başladığını belirtti.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 04:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
WoW: Cataclysm en hızlı satan PC oyunu oldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×