WoW: Cataclysm oyuncuların azmine yenildi

Burçin Aygün
Burçin Aygün 7.12.2010 - 16:45
İlk başarı haberleri geliyor
Dün gece oynanabilir hale gelen World of Warcraft ek paketi Cataclysm için ilk level 85'ler dünyanın dört bir yanında başarılarını kutlamaya başladı. Daha önce level 80'den, level 85'e gelmenin uzun süreceği, oyuncuların çok daha fazla uğraşması gerektiği söylenmişken, aradan sadece birkaç saat geçmesine rağmen 85. seviye oyuncuların ortalıkta cirit atmasının tek bir açıklaması olabilir: Oyuncuların azmine kimse dayanamaz!

WoW: Cataclysm oyuncuların azmine yenildi
Yorumlar 12
MK Okuru
MK Okuru 29.05.2023 19:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
WoW: Cataclysm oyuncuların azmine yenildi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×