WOW: Cataclysm'e hak ettiği açılış

WOW: Cataclysm'e hak ettiği açılış

Metin Çatalkafa
Metin Çatalkafa 22.11.2010 - 18:25
İşte bu açılışa WOW denir...
Büyük oyunlar için büyük açılışlar oyuncuları da firmaları da heyecanlandıran hoş bir olay. En son Call of Duty: Black Ops için Amerika ve İngiltere açılışları bir çok web sitesine konu olmuştu.

WOW: Cataclysm'e hak ettiği açılış
PC için yapılan en önemli MMO serisi World Of Warcraft'ın en yeni genişleme paketi Cataclysm için; Blizzard büyük açılış etkinliğini duyurdu. Black Ops için yapılır da WOW'a yapılmaz mı? Etkinlik, 6 Aralık günü saat 22.00'da İngiltere'nin başkenti Londra'da gerçekleştirilecek. Etkinliğe oyunu geliştiren takım katılacak. Böylelikle oyunun hayranları yapımcı ekiple tanışma fırsatı yakalamış olacak. Blizzad CEO'su Mike Morhaime, açılışla ilgili düşüncelerini şöyle açıkladı. "2 yıldır geliştirmekte olduğumuz en iyi WOW paketini piyasaya süreceğimiz için çok heyecanlıyız."
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.10.2020 09:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×