WoW Token'larının en kârlı satış dönemine girdik

WoW Token'larının en kârlı satış dönemine girdik

Furkan Güler
Furkan Güler 14.09.2017 - 13:43
WoW Token'larının biriktirdiyseniz artık satma vakti geldi.

Dünyanın en çok oynanan ve bir türlü tahtından edilemeyen MMORPG oyunu World of Warcraft'ın oyun içi market piyasası oldukça pahalı olmuş durumda. Karşılığında 30 günlük oyun süresi alabildiğiniz WoW Token'lar, söylenenlere göre Çin bölgesinde 400,000 altına kadar alıcı bulabiliyor. Avrupa ve Amerika bölgesinde ise WoW Token'larının fiyatları 300,000 altına kadar çıkabiliyor. Bazı oyuncular bu durumdan pek memnun değil. Keza bu olayın ticarete dönmesi, oyunun sahip olduğu rekabetçi ruhu zedelemekte. Blizzard'dan sistemin bir alternatifi bulunması isteniyor. Hali hazırda Destiny 2'nin PC çıkışı ve BlizzCon gibi etkinlikler yüzünden, oyuncular WoW Token'larını stokluyor ve bu da marketin daha pahalılaşmasına yol açıyor.

WoW Token'larının en kârlı satış dönemine girdik

WoW Token'ları artık çok pahalı

Çıktığı ilk döneme göre 10 kat daha pahalıya satılan WoW Token'ları, bakalım daha fazla yükselecek mi? Ayrıca WoW Token fiyatlarının yükselmesinden sonra, markette satılan diğer ürünlerin de fiyatı yükselmiş durumda. Fakir oyuncuların herhangi bir şekilde marketten yararlanamaması durumunu Blizzard muhtemelen el atacaktır. Oyunlarında daha adil ve rekabete açık bir ortam oluşturmaya çalışan Blizzard, bakalım bu durum ile alakalı nasıl adımlar atacak?


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.02.2021 03:35
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×