WoW'a Cadılar Bayramı geldi

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 18.10.2011 - 12:26
Oyun mu yoksa şeker mi?
11 milyonluk MMO World of WarCraft, her sene olduğu gibi bu sene de Cadılar Bayramı'nı kutluyor.

Oyundaki ismi "Hallow's End" olan kutlamada her yıl oyunculara yeni görevler ve hediyeler sunuluyor. Her sene oyuncuların öldürmek için can attığı Headless Horseman, bu sene oyunculara Cataclysm'e uygun eşyalarla birlikte geliyor.

WoW'a Cadılar Bayramı geldi
Bununla birlikte Feline Familiar evcil haycanı ve Litter Wickerman, 150 Tricky Treat'e satıcılardan alınabiliyor. Aynı şekilde Stormwind ve Orgrimmar Inn'lerinden başlatılan bir zincir görevle birlikte oyuncular Creepy Crate sahibi olabiliyor. Her sene oyuncuların topladıkları maskeler ise artık satıcılardan satın alınabilir hale dönüştürülmüş durumda.
Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 21:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
WoW'a Cadılar Bayramı geldi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×