WOW'da 18.000 hesap kapatıldı

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
WOW'da 18.000 hesap kapatıldı
World of Warcraft en son 5 milyon oyunculuk bir rakama ulaşılmıştı. Yalnız, bunun yanında son 3 ay içerisinde, 18.000 kişinin hesabının da, anlaşmaya uyulmadığı gerekçesiyle kapatıldığı belirtildi. Bu da, günde aşağı yukarı 200 kişilik bir rakama denk geliyor.

MMORPG oynamanın belli bir sistematiği var. Yani insan kendine nasıl belirli saatlerden oluşan günlük ders programı hazırlıyorsa; WoW oynarken de böyle bir program hazırlamanız gerek. İşinize veya okunuza gider, eve geldiğinizde yemeğinizi yedikten sonra çayınızı kahvenizi alır ve kaldığınız yerden oyununuza devam edersiniz. Sonuçta bu çok uzun soluklu bir oyun. Kısa sürede önemli işler yapmanız kimse tarafından beklenmiyor. Maksat tadını çıkararak ve tanışacağınız arkadaşlarınızla bir arada olmanın keyfini uzunca bir süre yaşamak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.07.2021 19:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
WOW'da 18.000 hesap kapatıldı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×