WoW'un ilk ek paketi bugün 11. yaşına girdi!

WoW'un ilk ek paketi bugün 11. yaşına girdi!

Furkan Güler
Furkan Güler 16.01.2018 - 14:47
Ancak oyunu milyonlarca oyuncu oynamaya devam ediyor.

World of Warcraft ile birlikte yıllardır MMORPG pazarına yön veren Blizzard için bugün yeni bir kilometre taşı daha aşıldı. 23 Kasım 2004 tarihinde piyasaya sürülen başarılı yapımın ilk ek paketi olan World of Warcraft: The Burning Crusade, bugün 11. yaş gününü kutluyor. Şanlı Horde tarafına Blood Elf ırkını, Alliance tarafına ise Drenai ırkını ekleyen geliştiricilerin bugün geldiği nokta ise diğer geliştiricileri kıskandıracak durumda. Hala 10 milyon civarında aktif oyuncusu bulunan World of Warcraft için duyurulan yeni ek paketler sonrasında oyuncular heyecanlanmaya devam ediyor.

World of Warcraft: The Burning Crusade 11. yaşına girdi

Hikayeyi bir şekilde sürdürmeyi başaran Blizzard ekibi, World of Warcraft: The Burning Crusade ek paketinde oyuncuların karşısına Illidan Stormrage'i getirmişlerdi. Black Temple raidi sayesinde oyuncuları oldukça zorlayan Blizzard hala kalitesi konusunda seviye çıtasını korumaya devam ediyor. Şimdiye kadar Burning Crusade, Wrath of Lich King, Cataclysm, Mists of Pandaria, Warlords of Draenor ve Legion adı altında altı adet ek paket piyasaya süren Blizzard, ilerleyen dönemlerde Battle for Azeroth ek paketi ile karşımıza çıkacak.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2021 10:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.01.2018 23:42
"Şanlı Horde" hahahahaaa.

Zorba ve vandal horde demek istedin herhalde.. Şerefli, adaletli ve sadık Alliance varken Horde'un adını ağza almak bile küfürdür.

Zombili, inekli bir faction'da yer almak nasıl bir mantıktır yahu ? lol..
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.01.2018 21:04
benim 2 senedir yatağın altında duran dandik laptopun bile açtığı bir oyun bu grafiklerle bu kadar yıl nasıl geldi anlamak güç,knight gibi bağımlıları var herhalde
Kalan Karakter : 300 Gönder
hakanefe
hakanefe 16.01.2018 19:34
hayda tarafçılık var horde şanlıda alliance değil mi :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
nerobianco
nerobianco 16.01.2018 18:57
şanlı horde mu ? dur güleyim bari :))))
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×