1/4

WWE '13

WWE '13

Tayfun Erkan
Tayfun Erkan 21.11.2012 - 16:45
Devrimi yaşayın...
Platformlar PlayStation 3, XBox 360, Wii
WWE '13
  • Yapımcı - Yayıncı Yuke's - THQ
Merlin Puanı 87
Artılar -WWE LIVE sistemi ile birlikte gerçekçi güreş atmosferi, yenilenmiş ses efektleri, Attitude Era modu, dolu dolu oyun içeriği
Eksiler -Oyunda gözle görünen buglar bazen can sıkabiliyor, Online kısmındaki lag'lar
Amerikan güreşi, yurt dışında inanılmaz derecede reyting alan bir spor dalı. WWE ise şova dayalı bir kuruluş. Ülkemizde de eski zamanlardan beri çok tutulmuş durumda. Dizi niteliğinde hikayelerle birlikte güreş tutkunlarını hayran bırakan sahnelerle, (her ne kadar sahte ve eğlenceye dayalı bir güreş olsada) izlenme oranının bir hayli yüksek olduğunu kimse inkar edemez sanırım. Güreş oyunlarına baktığımızda ise, her yıl THQ çatısı altında geleneksel haline gelen WWE oyunları, yine bu yıl serinin en gerçekçi oyunu olarak gösterilen WWE'13 ile birlikte bizleri yeniden ringlere çağırıyor. Bakalım THQ firması önceki oyunlardan sonra seriyi ne kadar ileriye taşımış...

WWE '13
It's Clobberin' Timeeeeeee!
WWE '13'ün ana menüsünde dolaştığımız an itibari ile her sene olduğu gibi yeni yapımın yine zengin içeriklere sahip olduğunu görüyoruz. 1'e 1, 2'ye 2 maçlar haricinde kafes maçları, Royal Rumble, Submission ve Extreme Rules gibi klasik maçlar yapabiliyoruz. Ayrıca bu sene 3 tane yeni maç çeşidi eklenmiş. Bunlar, yıllardır beklenen I Quit Match, Special Guest Referee ve en son karşımıza SVR 2009 oyununda çıkan King Of The Ring turnuvası da serinin yeni oyuna dahil olmuş. Zaten oldukça zengin bir içeriğe sahip olan oyun, bu yeni maç içerikleri ile birlikte eğlence sayısını iki katına çıkarmış ve işin absürd boyutuna ulaşmış.

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×