1/2

WWE Raw

Tunç Türel
Tunç Türel 3.06.2010 - 12:31
Ülkemizde ne kadar hayranı var bilmiyorum ama bu spor bana hep ilginç ve zevkli gelmiştir.
Platformlar PC, PC
WWE Raw
  • Yapımcı - Yayıncı THQ Nordic - THQ Nordic
  • Çoklu Oyuncu: Var
  • Oyun Türü: Aksiyon
  • Sistem Gereksinimleri
Merlin Puanı 65
Artılar -
Eksiler -

Ülkemizde ne kadar hayranı var bilmiyorum ama bana bir diğer adıda Pankreas olan bu spor hep ilginç ve zevkli gelmiştir. Hala var mı bilmiyorum ama gecenin geç saatlerinde bir televizyon kanalı verir bizde yarın sabah arkadaşlarımıza anlatmak için uykusuz kalıp dövüşleri izlerdik. Her ne kadar dövüşler gerçek olmasada ( zaten adı üstünde World Wrestling Entertainment ) adamların oradan buraya uçuşları ve seyircilerin çılgın bağırışları bu sporu keyifle izlenebilir hale getiren bazı örnekler. Eğer hala bu spora merakınız var ve uydu yayınınada sahipseniz Fox Sports’un haftanın belirli günlerinde programları var.

Ahh Pankreas’ım

Main Menu’de Exhibition, Title Match, King Of The Rings, Create a Superstar, Museum, Options ve Quit seçenekleri var. Oyunla ilgili seçenekleriniz oldukça fazla ama her birini oynayınca aralarında pek bir fark olmadığını göreceksiniz. Oyunun konusundan bahsetmeye gerek yok çünkü ortada bir konu yok. Eğer bir defa bile televizyonda izlemişseniz neyin ne olduğunun farkındasınızdır. Oyunda toplam otuz beş güreşçi var ve hepside TV’de gördüklerimizden. Her şeyin lisansı alınmış yani. Aralarında birkaç bayan güreşçide var. Oyun PlayStation’dan uyarlama olduğu için mouse kullanmıyoruz. Menülerde dolaşmak için yön tuşları, onaylamak veya iptal etmek içinde S ve A tuşunu kullanıyoruz. Dövüş esnasındada bunlar geçerli. A, S, D ve C ile savunma yapıyor, saldırıyor, fantastik hareketler vs yapıyorsunuz. Hangi tuşun ne işe yaradığı Options’da mevcut. Yön tuşlarıylada güreşçimizi hareket ettiriyoruz. Güreşler ister bire bir, ister ikiye iki ve dayak manyağı olmak istersenizde üçe karşı bir oyun modları bulunuyor. Güreş esnasında her türlü şeyi yapabiliyorsunuz. Ringin üstüne çıkıp rakibiniz baygın bir haldeyken üstüne atlayabilir veya ringin dışındaki bir sandalye ya da televizyonu alıp rakibinizin üstünde parçalayabilirsiniz. Yapılacaklar sınırsız, seçmek size kalmış.

Yaptığınız her harekette enerjiniz hareketinizin türüne göre azalıyor. Rakibinize bir yumruk attığınıza çok az enerjiniz giderken, ringin üstüne çıkıp atlayınca baya bir enerjiniz gidiyor. Enerjinizi tekrar kazanmak için birkaç saniye ringde boş boş dolanmanız yeterli tabii bu sırada rakibiniz sizle oynuyorda olabilir! Seyircilerinde oyunu etkileyen bir özelliği var. Dövüşün gidişatına göre seyirciler sizi destekleyebiliyor veya sizi yuhalayabiliyor. Durumun ne olduğunu görmek için ekranın altındaki kutucuğa bakmanız yeterli. Güreşçiler ringe çıkarken hepsine öz bir videosu ve müziği var. Bazıları motosiklet ile çıkarken bazıları alevler arasında çıkıyor ki bunların hepsi emin olun bu sporu sevsenizde sevmesenizde gaza gelmenizi sağlıyor. Her güreşçinin kendine öz bir videosu var dedik. Bu yüzden de oyun çift CD’den oluşuyor.

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×