1/5

WWE Smackdown vs. Raw 2011'in çıkış tarihi

Mahmut Saral
Mahmut Saral 1.08.2010 - 14:11
Işıltılı ringlerde, her biri birbirinden güçlü adamlar
THQ, yeni geliştirilen Amerikan Güreşi oyunu WWE Smackdown vs. Raw 2011'in resmi çıkış tarihini duyurdu. PS3, PS2, X360, Wii ve PSP konsolları için geliştirilen yapım, 29 Ekim 2010 tarihinde raflarda olacak.

Şimdiye kadar 50 milyondan fazla satan oyun serisinde, 10 milyon kreasyon indirilmiş, 7.5 milyon superstar hazırlanmış ve 500 bin senaryo tasarlanmış.

Bugüne kadar bir oyunda bulabileceğiniz en gerçekçi tasarımlarda ve hareketlerdeki diva ve superstarları, WWE Smackdown vs. Raw 2011'de görebileceksiniz.

Yeni oyunda John Cena, The Undertaker, The Miz, Chris Jericho, Rey Misterio ve Rany Orton gibi yıldızları kontrol edebilecek, karşılıklı arkadaşlarınızla mücadele edebilecek, sezon modunda ilerleyebilecek veya Money in the Bank gibi özel ve eğlenceli güreş müsabakalarında yer alabileceksiniz.

Ekran görüntülerine bakmak için sayfaları takip edin.

WWE Smackdown vs. Raw 2011'in çıkış tarihi
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×