X-Box 360'ın tanıtım videosu

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
X-Box 360'ın tanıtım videosu
Haber için mehmetcaptan'a teşekkür ederiz.

Bundan yaklaşık 4 yıl önce konsol severlerin beğenisine sunulan X-Box, ne yaptıysa, ne ettiyse, gerek oyunlarının satışları bakımından, gerekse kendinin satışları bakımından büyük rakibi PlayStation 2’nin hep gerisinde kaldı. Her ne kadar X-Box PS2’den çok daha üstün olsa da, X-Box oyuna başladığında PS2 ona epey bir frag fark atmıştı. X-Box’un Sony’nin PS2’sinin gerisinde kalmasının bir diğer nedeni de Microsoft’un bu konuda ilk deneyimini yaşıyor olmasından kaynaklanan sorunlar ve biraz da acelecilikti muhakkak. Bu iki dev firmanın konsolları büyük bir çekişmenin ardından tekrar sineğe çekildiler ve ikinci devre için hazırlıkları yapmaya başladılar. Artık ikisi de çok daha gelişmiş, çok daha güçlü bir şekilde geri dönmeye hazırlanıyor. İlk raund’dan dersini alan Microsoft’da bu sefer işini çok daha sıkıya aldı ve hazırlıklara koyuldu. Ortaya ne mi çıktı? X-Box 360.

Geçtiğimiz günlerde MTV'de tanıtılan konsolun video'su IGN'de yayınlandı. Bilgisayarınıza https://media.xbox360.ign.com/articles/613/613343/vids_1.html adresinden indirebilirsiniz.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 6.12.2022 08:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
X-Box 360'ın tanıtım videosu

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×