X-Box'a Operation Flashpoint

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
X-Box'a Operation Flashpoint
Codemasters firması ünlü askeri FPS oyunu olan Operation Flashpoint: Cold War Crisis'i Xbox için de çıkartmayı planladığını belirtti. Oyunun Xbox versiyonunun yapımını da PC'de olduğu gibi Bohemia Interactive üstlenecek ve ayrıca Xbox versiyonunda Resistance eklenti paketi de olacak. Xbox için Operation Flashpoint: Cold War Crisis, 2003'ün sonbahar aylarında piyasalarda olacak...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 08:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
X-Box'a Operation Flashpoint

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×