X-Men Origins'e devam oyunu

Burçin Aygün
Burçin Aygün 7.12.2010 - 10:52
Wolwerine, bizi bekle
Raven Software'den gelen haberlere göre, şirket her ne kadar kötü durumda olsa da (Activision'un tarafından satın alındılar) yeni bir X-Men Origins oyunu yapmayı planlıyorlar. Ekip dağılmış gibi olsa da, Activision için çalışıyor olsalar da yeni bir Origins oyunu için çok isteklilermiş. X-Men Origins için bir devam oyunu olması planlanan proje için yapılması gereken daha çok iş olduğunu da söylüyorlar.


X-Men Origins'e devam oyunu

Yorumlar 11
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 08:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
X-Men Origins'e devam oyunu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×