X360 alana iki oyun bedava

Mahmut Saral
Mahmut Saral 19.10.2010 - 11:16
Forza Motorsport 3 ve Alan Wake, sizi bekliyor
Microsoft, yeni bir X360 Slim paketini satışa sundu. 250 GB'lik Slim konsol ve bir adet gamepad'den oluşan pakette, ek olarak Forza Motorsport 3'ün oyun diski ve dijital indirilebilmesi için Alan Wake için bir kod bulunuyor. Böylelikle Alan Wake'i de Live üzerinden ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz. 350 dolar etiketiyle satışa sunulan paket, Kore, Avrupa ve Kanada'da satışta.

X360 alana iki oyun bedava
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.05.2023 00:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
X360 alana iki oyun bedava

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×