1/2

X360 sahiplerinin oynaması gereken 5 oyun

Mahmut Saral
Mahmut Saral 25.06.2010 - 16:01
Microsoft, yeni nesil konsolu
Microsoft, yeni nesil konsolu için güzel oyunlar hazırlıyor, ancak multi-platform oyun geliştiren yapımcılara da fazlasıyla destek veriyor. Xbox Live'da düzenlenen özel aktiviteler, özel demo gösterimleri ve özel DLC paketleri gibi çalışmaları olabiliyor. Dolayısıyla X360'da multi-platform oyunların da önemi çok büyük. İşte X360 sahiplerinin mutlaka oynaması gereken 5 oyun:

1. Halo 3
2. Gears of War
3. Call of Duty 4: Modern Warfare
4. GTA IV
5. Forza Motorsport 3

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×