X360'a yeni iki oyun daha geliyor

Hasan Uğur Nayır
Hasan Uğur Nayır 3.06.2010 - 12:31
X360'a yeni iki oyun daha geliyor
Drakengard'ın yapımcısı Cavia, X360 için Bullet Witch ve Cry On adındaki iki yeni projesini açıkladı. Bullet Witch 2013 yılında yakın bir gelecekte geçiyor. Şeytanların Dünya'ya gelmesi ile medeniyetler hızla yok olma tehlikesi ile karşı karşıya kalır. Karakterimiz cadı Alicia insanlığın kurtulması için son şanstır. Süpürge silahımız ve güçlü büyülerimiz ile iblisler ile savaşacağız. Dövüş sistemi bir çok kombo hareketten oluşacakmış. Bullet Witch 2006'nın üçüncü çeyreğinde piyasaya çıkacak.

Cry On ise fantastik bir Dünya'da geçiyor. İnsanlar ve yeraltı devleri aynı yerde yaşamaktadırlar. Ancak yeraltı devleri kayalıklar da uzun bir kış uykusuna dalmışlardır. Fakat kötü güçler onları uykularından uyandırıp, büyük bir savaş çıkartmak istemektedir. Sally isimli bir kız bu çılgınlığı durdurabilecektir. Bu yüzden devlerin inine kadar gidecek olan, uzun bir yolculuğa çıkar. Yapım RPG ve aksiyon karışımı olacak. Bazı özel yeteneklere sahip olacağız ve bunları geliştireceğiz. Cry On'un ilk Artwork resmide yayınlandı, ancak oyunun çıkışı halen belli değil.

X360'a yeni iki oyun daha geliyor
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.07.2021 01:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
X360'a yeni iki oyun daha geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×