XB1'ını erken alan oyuncuya ban kalkacak!

XB1'ını erken alan oyuncuya ban kalkacak!

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 9.11.2013 - 18:50
Adalet yerini buldu
Bugün kaydettiği detayları paylaştığımız, Xbox One'ı erken alan oyuncunun ban problemi çözüldü. İnternette pek çok kişinin tepki gösterdiği olay Moonlight Swami isimli oyuncunun erken aldığı Xbox One'a dair bir kutu açma videosu ve detay paylaşmasıyla başlamıştı. Ardından MoonlightSwami'nin videosu kaldırılmış, Gamertag'i XBL banı yemişti. Xbox'ın internetteki yüzü diyebileceğimiz Major Nelson NeoGAF'a MoonlightSwami ile temasa geçtiğini ve banın kesinlikle kalıcı olmayacağını söyledi. Zira ortada bir hata varsa bu oyuncunun değil, konsolu erken yollayan mağazanın. Bu durumun üzerine yöneltilen bir soruya cevap olarak Sony Worlwide patronu Shuhei Yoshida'da Twitter'dan benzer yönde bir açıklama yaptı. Yani konsolunu kazara erken alanın başına çok dert açılmıyor!

XB1'ını erken alan oyuncuya ban kalkacak!
Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 23.11.2020 22:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×