Xbox 360 da Blu-ray'e geçiyor (mu?)

Mert Çalım
Mert Çalım 3.06.2010 - 12:31
Xbox 360 da Blu-ray'e geçiyor (mu?)

Xbox 360 da Blu-ray'e geçiyor (mu?)

Microsoft'un Blu-ray formatının Xbox 360'a geleceğini defalarca yalanlamasına rağmen, böyle bir cihazın üretim aşamasında olduğuna dair dedikoduların ardı arkası kesilmiyor. X-bit Labs'ın yeni haberine göre, Toshiba-Samsung Storage Corporation ile 100-150 $'lık bir maliyete sahip harici bir Xbox 360 ilavesi üzerinde anlaşıldı. Bu alet, şimdiki Xbox 360 HD DVD oynatıcıya benzer olacak.

Microsoft'tan Shane Kim bu yılın başında, "Xbox 360 için Blu-ray oynatıcı üzerinde çalışmadığımızı rahatlıkla söyleyebilirim." açıklamasını yapmış ve "Benim bilgilerim doğrultusunda böyle bir niyetimiz de kesinlikle yok." cümlesini eklemişti beyanatına.

Ne diyelim, kimsenin kimseden haberi yok. Papatya falına dönen Blu-ray'in "çıkıyor çıkmıyor" hikayesi, daha bir süre böyle gidecek gibi. Bekleyelim ve görelim.

KAYNAK
Xbox 360 da Blu-ray'e geçiyor (mu?)
shacknews.com


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 16.05.2021 09:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
Xbox 360 da Blu-ray'e geçiyor (mu?)

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×