Xbox 360 daha çok oynatıyor

Burçin Aygün
Burçin Aygün 16.12.2010 - 13:20
Konsol savaşları her cephede
Araştırmalar, Xbox 360 sahiplerinin PS3 ve Wii sahiplerinden daha uzun süre oyun oynadığını gösteriyor.
Konsol savaşlarına yeni bir bakış da Nielsen'in yaptığı bir araştırmadan geldi.

Xbox 360 daha çok oynatıyor
Araştırmanın sonuçlarına göre Xbox 360 sahipleri PS3 ya da Wii sahiplerinden daha fazla süre oyun oynuyor. Xbox 360 kullanım süresinin %28'i oyun için tercih edilmişken bu rakam PlayStation 3'te %19, Wii'de ise %12.

Xbox 360 daha çok oynatıyor
Nielsen, araştırmanın neticesinde vardığı sonuç ise Xbox 360'un tam anlamıyla oyuncular için olduğunu söylüyor. PlayStation 3 ise bazı kişilere göre DVD ya da Blu-Ray oynatıcı olarak da görülebiliyor. 
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 16:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
Xbox 360 daha çok oynatıyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×