Xbox 360, Rage'i kaldıramadı, çöktü!

Mahmut Saral
Mahmut Saral 15.08.2010 - 01:14
id Software'ın yeni bombası, X360'a ağır geldi
id Software'ın yeni FPS oyunu Rage için bu akşam Quakecon'da gösterim yapıldı. Dün canlı olarak yayımlanan fuar, bugün Internet üzerinden yayımlanmadı. Rage'in gösterimi, o anda sadece Quakecon ziyaretçilerine özel oldu. Bazı sorunlar da yaşanmadı değil. Oyunda bir  takım yükleme problemleri yaşanırken, Xbox 360 versiyonunun çöktüğü kaydedildi. Tabii ki tüm bu irili ufaklı sorunlar, tam sürüm gelene kadar düzeltilecektir.

Rage, PC, PS3, X360 ve Mac platformları için geliştiriliyor.

Xbox 360, Rage'i kaldıramadı, çöktü!
Yorumlar 56
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 04:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
Xbox 360, Rage'i kaldıramadı, çöktü!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×