Xbox 360, Türkiye'ye çok yakın

Xbox 360, Türkiye'ye çok yakın

Ceyda Doğan
Ceyda Doğan 31.10.2012 - 15:48
Resmi satışlara çok az kaldı
25 Ekim 2001'de Kuzey Amerika'da, 22 Şubat 2002'de Japonya'da ve 16 Nisan 2002'de Avrupa'da piyasaya sürülen dünyanın vazgeçilmez konsolu Xbox, 8 Kasım'da da resmi olarak Türkiye'ye Xbox olarak geliyor!

Xbox 360, Türkiye'ye çok yakın
8 Kasım'da sizlerle buluşacak olan yeni Xbox sistemi ile ister bilgisayarınızda, ister telefonunuzda ya da konsolunuzda topluluğa erişmek için kullanabileceğiniz bir konsol olacak. Bildiğiniz gibi, Nickelodeon ve Paramount Pictures gibi yeni açıklanan uygulamaları ile artık daha çok çizgi filme ve filmlere ulaşmabileceğiz.

Xbox 360, Türkiye'ye çok yakın
Yakın zamanda bilgisi verilen Xbox SmartGlass'la birlikte hem oyun, hem de eğlence hizmetlerini tablet ile televizyon ekranında paylaşmak da mümkün hale geldi. SmartGlass'ın bir diğer özelliğiyse Xbox Music ve Xbox Video hizmetlerinin tıpkı Apple TV gibi televizyona aktarılabilmesi. Ayrıca Kinect ile Xbox menülerinde gezilebilecek olmasıda oldukça etkileyici.

Firmanın asıl ulaşmak istediği; Xbox 360'ı ve sistemini bir eğlence merkezi haline getirerek onu Windows PC'leri, iOS cihazları, Android tabletleri ve gelecekteki Windows 8'li PC'ler için hazırlamak.
Yorumlar 16
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2020 20:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×