Xbox 360 ve FIFA 14 ile İspanya'da El Classico keyfi

Xbox 360 ve FIFA 14 ile İspanya'da El Classico keyfi

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 4.09.2013 - 11:39
FIFA 14 Hediyeli Xbox 360’ı İndirimli Fiyatla ÖnSipariş Ver, El Clasico’yu Yerinde İzle
Microsoft Türkiye, FIFA 14 hediyeli özel Xbox 360 paketlerinin indirimli fiyattan ön siparişle satışına başladığını duyurdu. Ön sipariş veren bir kişi, Barcelona-Real Madrid takımlarının efsanevi mücadelesi El Clasico’yu yerinde izleyecek.
 
Microsoft, sınırlı sayıda FIFA 14 oyunu hediyeli Xbox 360 250GB oyun konsolunun ön siparişle satışına başladığını duyurdu. Ürün, ön sipariş süresi boyunca 999 TL’lik tavsiye edilen satış fiyatı yerine 799 TL’lik indirimli fiyattan satışa sunulacak. Xbox360 FIFA 14 paketini satın alanlar, tavsiye edilen satış fiyatı 179 TL olan FIFA 14 oyununa ücretsiz sahip olacaklar.
 
Xbox 360 ve FIFA 14 ile İspanya'da El Classico keyfi
Ayrıca ürünü ön siparişle satın alanlar arasında çekilecek kurayla bir şanslı oyuncu, Microsoft Türkiye’nin davetlisi olarak dünyanın en iyi takımları arasında yer alan Barcelona- Real Madrid’in İspanya’daki “El Clasico” derbi mücadelesini yerinde izleyecek.
 
FIFA 14 hediyeli özel Xbox 360 konsol paketi 3-10 Eylül tarihleri arasında yalnızca Teknosa.com üzerinden sunulacak. 10 Eylül’den itibaren teklif tüm teknoloji marketlerinin internet mağazalarında geçerli olacak.
 
3 Eylül’de başlayan ön sipariş teklifi, 26 Eylül’de sona erecek.
 
FutbolKeyfini Evinizin Konforuna Taşıyın
Dünya genelinde milyonlarca fanatiği olan FIFA serisi, futbol tutkunları tarafından dünyanın en başarılı futbol oyun serilerinden biri olarak kabul ediliyor. FIFA 14, geliştirilen grafik motoru ve eklenen yeni oyun seçenekleri sayesinde dünyanın en güçlü takımlarının soluk kesen mücadelelerini ekranınıza taşıyor.

- Basın Bülteni
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 28.11.2020 07:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×