Xbox 360'a çılgın indirim

Xbox 360'a çılgın indirim

Berkant Jeff Akarcan
Berkant Jeff Akarcan 23.10.2012 - 13:28
Sen istiyor 250GB, veriyor 100 dolar
Xbox 360'a çılgın indirim
Geçtiğimiz aylarda 4GB'lık konsolu 99 dolara kadar indiren Microsoft, bugün bir indirim daha gerçekleştirdi. Tabi tek bir şartla: İki yıllık Xbox Live GOLD kontratı.

Sony'nin müthiş Playstation Plus atağına cevap vermek isteyen Microsoft, ayda $15 verdiğiniz Xbox Live GOLD üyeliğiyle beraber konsol alırsanız, $99 gibi nefis bir fiyata konsolu size sunuyor. Hem de 250GB seçeneğiyle. Eğer bu pakete bir de Kinect eklerseniz $50 daha verip $149'a satın alabiliyorsunuz. Tabi Xbox Live GOLD'un aylık ücretini de iki sene boyunca ödeyeceksiniz.

Fiyatların uygunluğundan öte akla şöyle bir soru geliyor: Konsol üreticileri abonelik paketleri yelpazesini artırıp, ileride bu şekilde konsol fiyatlarını indirirler mi? Tıpkı günümüzde cep telefonu operatörlerinin paket kontratıyla cep telefonu satması gibi bir ekonomik model görür müyüz?
Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 27.10.2020 20:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×