Xbox 360'ın fiyat dedikoduları

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Xbox 360'ın fiyat dedikoduları
Xbox 360 ve fiyatı hakkındaki dedikodular bir türlü bitmek bilmiyor. Uzun süredir tam bir fiyat tahmini yapmaya çalışan uzmanlar son olarak konsolun iki versiyon ile piyasaya sürüleceğini iddia ettiler.

biz.gamedaily.com'un haberine göre konsol iki farklı versiyonla piyasaya çıkacak ve standart olan modeli 299 dolar civarında olacak. Diğer modelin ise 349 ila 399 dolar arasında olacağını ve "Oyuncunun ihtiyaç duyacağı herşey" sloganı ile piyasaya sürüleceğini düşünüyorlar.

Bu arada Xbox 360 oyunlarını ön sipariş ile satmaya başlayacak olan Amazon.co.uk, fiyatlarını 30 £ civarında belirliyor. Eğer tahminler doğru çıkar ise Xbox 360 oyunları düşündüğümüzden daha makul fiyatlar ile piyasaya sürülecek. Amazon şu ana kadar Xbox 360 için Call of Duty 2, Perfect Dark Zero, Quake 4, Tony Hawk's American Wasteland ve Gun oyunlarını listeledi. Fiyatların 30 ila 33 £ arasında belirleneceği söyleniyor.

Xbox 360'ın fiyat dedikoduları
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.07.2021 01:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
Xbox 360'ın fiyat dedikoduları

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×