Xbox 360'ın fiyatı belli oldu!

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Xbox 360'ın fiyatı belli oldu!
CNNMoney'in haberine göre, Microsoft'un yeni nesil oyun konsolu Xbox360'ın fiyatı nihayet belli oldu. Geçtiğimiz hafta sadece söylentilerden oluşan fiyat listeleri Microsoft tarafından doğrulandı ve Xbox 360 iki farklı seçenek ile piyasaya sunulacağı kesinleşti.

Standart pakette; konsol, kablolar ve tek oyun kolu bulunacak ve fiyatı da 299$ olacak. Ek aksesuarlar içeren diğer paket ise 399$'dan piyasaya sürülecek ve paketin içinde; konsol, kablolar, kablosuz oyun kolu, 20 GB harddisk, kulaklık (online oyunlarda kullanmak için) ve uzaktan kumanda (DVD player'ı kullanmak için) bulunacak. 399$ dolarlık etikken piyasaya sürülecek ikinci pakette ayrıca, yüklenmiş birkaç şarkı, oyun videoları ve Microsoft'un tanıtım amaçlı harddiske yüklediği bazı özel seçenekler bulunacak.

Konsolun aksesuar fiyatları ise şu şekilde:

Kablosuz oyun kolu: 50$
20 GB harddisk: 100 $
Kulaklık mikrofon seti: 20$
Renkli kapaklar: 20$

Xbox 360'ın fiyatı belli oldu!
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.07.2021 06:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
Xbox 360'ın fiyatı belli oldu!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×