Xbox 720?

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 28.06.2010 - 10:07
Microsoft yeni konsol üzerinde mi çalışıyor?

Son zamanlarda Kinect ve Xbox 360 Slim'le adından çok sözettiren Microsoft'un, yeni bir konsol üzerinde çalıştığı hakkında söylentiler yayılıyor.

Xbox 360 S'le ilgili geçtiğimiz günlerde çıkan ve sitemizde videosunu yayımladığımız yeni "Üç kırmızı" sorununa cevap veren Microsoft, söylentilere neden olacak bir açıklama yaptı.

"Şu an geliştirdiğimiz ve yeni Xbox 360'ımızdan daha çok gurur duyamazdık." diyen Microsoft, "geliştirdiğimiz" sözüyle yeni bir konsol dedikosunu başladı.

 

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 03:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
Xbox 720?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×