Xbox 720 yeni söylentiler

Hasan Uğur Nayır
Hasan Uğur Nayır 17.11.2011 - 11:47
Dedikodular durmak bilmiyor
Xbox 720'nin CES'te tanıtılacağı ve teknik detayları hakkında geçtiğimiz günlerde dedikodular yükselmişti. Son olarak Edge'nin bir kaynağına göre Ubisoft Montreal yeni nesil Xbox'ın devkit'leri üstünde çalışmaya başladı. Sadece Ubisoft değil, EA stüdyolarının içinde olduğu bazı büyük geliştiricilerin de bu çalışma içinde olduğu söyleniyor. Bir Ubisoft yetkilisi ise durumla ilgili olarak, "Söylenti ve spekülasyonlar üzerine yorum yok" dedi. Özel donanımlarda çalışan gerçek devkit'lerin ise yılbaşından önce stüdyolara ulaşması bekleniyor. Genel olarak tüm işaretler Xbox 360'ın halefinin 2012 sonunda perakende olarak çıkacağını gösteriyor.

Xbox 720 yeni söylentiler
Daha önce benzer dedikodular ortaya çıkmıştı. İngiliz dergisi Xbox World Magazine'in iddiasına göre Rare ve Lionhead yeni projelerini Xbox 720 için geliştiriyordu. Konsolun çıkış oyunları olarak Forza 5 ve Gears of War 4 olacağı da dergide yer alan diğer iddialardan biriydi. Sadece Xbox 720 değil, PlayStation 4'le ilgili bazı gelişmeler de var. Sony'e ait bir stüdyonun PS3 için çalışmasını durduğu ve yeni nesil konsol için odaklandığı söylenenler arasında.
Yorumlar 30
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 18:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
Xbox 720 yeni söylentiler

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×