Xbox Game Pass ağustos içerikleri belli oldu

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 17.08.2021 - 18:14
Xbox Game Pass ağustos içerikleri belli olmuş bulunuyor. Listede; Humankind, Twelve Munites ve Psychonauts 2 gibi ilgi çekici yapımlar var.

Geçtiğimiz haftalarda Xbox Game Pass ağustos ayının ilk yarısında eklenecek olan oyunlar belli olmuş ve Hades, Curse of the Dead Gods gibi bilindik yapımları görmüştük. Bugün paylaşılan yeni listede ise ağustos ayının ikinci yarısında eklenecek olan diğer oyunlarda belli olmuş bulunuyor. Muhtemelen ağustos ayını bu oyunlar ile noktalayacak olan Xbox Game Pass, abonelerine oldukça ilgi çekici yapımlarla dolu bir ay sunuyor.

Xbox Game Pass ağustos içerikleri belli oldu

Çıkar çıkmaz Xbox Game Pass tarafına eklenen Humankind, şu andan itibaren oynanabilir durumda. Eğer Merlin'in Kazanı'nı yurt dışından takip ediyor ve xCloud kullanıyorsanız, aynı şekilde Need for Speed Heat, Star Wars Battlefront II, Star Wars Jedi: Fallen Order'da bugünden itibaren bulut kütüphanesine eklenmiş bulunuyor. Recompile, Train Sim World 2 ve Twelve Minutes ise 19 Ağustos'ta Game Pass kütüphanesine eklenecekken; Psychonauts 2, 25 Ağustos'ta, Myst ise 26 Ağustos'ta dahil olacak.

Xbox Game Pass ağustos içerikleri belli oldu

Son zamanlarda Xbox Game Pass kütüphanesine eklenen oyunların çoğunluğuna dikkat ettiğimizde, oyunların çıkar çıkmaz eklendiğine çok daha fazla rastlamaya başladık. Bugün verilmiş olan listemizde de çıkar çıkmaz kütüphaneye eklenecek olan oyunların ağırlıklı olduğunu görürken; Humankind, Psychonauts 2 ve Twelve Minutes gibi oldukça ilgi çekici yapımlara rastlıyoruz.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 24.09.2021 08:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.08.2021 22:53
Psychonauts 2 Playstation a cikacak mi? Cikmazsa cok uzucu olacak ;(
MK Okuru
MK Okuru 18.08.2021 09:40
Çıkıyor. PS4 Pro için ön siparişte şu an. Microsoft, Sony gibi sadece kendine çalışan bencil bir firma olmadığı için kendi oyununu bile PS e getiriyor.
MK Okuru
MK Okuru 18.08.2021 08:27
https://store.playstation.com/en-us/product/UP6312-CUSA27145_00-PSYCHONAUTS2SIEA/ çıkıyor arkadaşlar yanlış bilgi vermeyelim
Overaged
Overaged 18.08.2021 08:18
Çıkmaz direkt Microsoft un oyunu.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Xbox Game Pass ağustos içerikleri belli oldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×