Xbox Game Pass'e sekiz yeni oyun ekleniyor

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 1.09.2021 - 18:26
Eylül ayı içerisinde Xbox Game Pass tarafına eklenecek ilk oyunlar belli olmuş bulunuyor. Gelecek olan ilk parti sekiz adet oyun içeriyor.

Eylül ayında Xbox Game Pass tarafına eklenecek ilk sekiz oyun belli olmuş bulunuyor. Bildiğiniz üzere Game Pass sistemine oyunlar, her ay iki parti şeklinde eklenmekte. Eklenecek olan ilk parti ise şu şekilde; Craftopia, Breathedge, Signs of the Sojourner, Surgeon Simulator 2, Final Fantasy XIII, Crown Trick, Nuclear Throne ve The Artful Escape.

Xbox Game Pass'e sekiz yeni oyun ekleniyor

Game Pass tarafına eylül ayında eklenecek olan sekiz oyunun erişilebilir olacakları tarihlerde belli olmuş bulunuyor. Craftopia, Final Fantasy XIII, Surgeon Simulator 2 ve Signs of the Sojourner, 2 Eylül'den itibaren erişilebilir olacakken; Crown Trick, 7 Eylül; Breathedge, Nuclear Throne ve The Artful Escape ise 9 Eylül'den itibaren sistemin kütüphanesine dâhil olacak.

Xbox Game Pass'e sekiz yeni oyun ekleniyor

Listede bulunan Craftopia, bir erken erişim oyunu olarak karşımıza çıkarken; Surgeon Simulator 2 ve The Artful Escape ise çıkar çıkmaz ilk günden Xbox Game Pass sistemine eklenecek olan oyunlar arasında yerlerini alacak. Şüphesiz ki, listenin en çok dikkat çeken oyunlarından bir tanesi olan Breathedge, Türkçe dil desteğiyle ve oyunculara sunmuş olduğu uzay/hayatta kalma türüyle öne çıkıyor. Eğer bir Game Pass abonesiyseniz ve hayatta kalma oyunlarını seviyorsanız, Breathedge'e göz atmanızda fayda var.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 24.09.2021 02:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.09.2021 09:31
FF poh gibi ama olsun
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.09.2021 09:34
Ooo Breathedge alırım bir dal :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
Xbox Game Pass'e sekiz yeni oyun ekleniyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×