Ağustos ayında Xbox Game Pass'e eklenecek ilk oyunlar belli oldu

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 3.08.2021 - 17:26
Ağustos ayı içerisinde Xbox Game Pass tarafına eklenecek ilk oyunlar belli olmuş bulunuyor. Gelecek olan ilk parti on adet oyun içeriyor.

Ağustos ayında Xbox Game Pass tarafına eklenecek ilk on oyun belli olmuş bulunuyor. Bildiğiniz üzere Game Pass sistemine oyunlar, her ay iki parti şeklinde eklenmekte. Eklenecek olan ilk parti ise şu şekilde; Curse of the Dead Gods, Dodgeball Academia, Katamari Damacy Reroll, Lumines Remastered, Skate, Skate 3, Starmancer, Art of Rally, Hades ve Microsoft Solitaire Collection: Premium Edition.

 Ağustos ayında Xbox Game Pass'e eklenecek ilk oyunlar belli oldu

Game Pass tarafına ağustos ayında eklenecek olan on oyunun erişilebilir olacakları tarihlerde belli olmuş bulunuyor. Art of Rally 12 Ağustos, Hades 13 Ağustos ve Microsoft Solitaire Collection: Premium Edition 17 Ağustos'tan itibaren erişilebilir olacakken, diğer tüm oyunlar 5 Ağustos'tan itibaren sistemin kütüphanesine dahil olacak. Ayrıca EA Play abonelik sistemi de Xbox Game Pass'e dahil olduğu için dün akşam EA Play'e geleceği açıklanan bazı Codemasters oyunları da Game Pass kütüphanesine eklenecek.

Ağustos ayında Xbox Game Pass'e eklenecek ilk oyunlar belli oldu

Şüphesiz ki listemizin en çok dikkat çeken ismi olan Hades, 17 Eylül 2020'de erken erişimden çıkmış ve oyuncuları oyunun tam sürümü ile buluşturmuştu. Bu zamana kadar sadece PC tarafında bulunan Hades, yüz binlerce oyuncu tarafından olumlu inceleme yağmuruna tutulurken, eleştirmenler tarafından da onlarca ödül almış bulunuyor. Konsol tarafına ilk defa çıkacak olan oyun, çıktığı ilk günden itibaren Xbox Game Pass aracılığıyla erişilebilir olacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.09.2021 03:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ağustos ayında Xbox Game Pass'e eklenecek ilk oyunlar belli oldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×