Xbox Game Pass'tan oyuncuları sevindirecek gelişme

Xbox Game Pass'tan oyuncuları sevindirecek gelişme

Furkan Güler
Furkan Güler 24.01.2018 - 11:38
Xbox tarafı için güzel bir haber geldi.

Xbox One tarafının başlattığı Xbox Game Pass için ilgi çekici bir gelişme daha yaşandı. Microsoft, açıkladığı son bilgi ile birlikte yeni çıkan tüm Xbox One oyunlarının Xbox One Game Pass'e ekleneceğini belirtti. Yeni Halo, Forza, State of Decay 2, Crackdown 3 ve Sea of Thieves'in çıktığı gün anında kütüphaneye ekleneceği belirtiliyor. Aylık abonelik sistemine dayanan Xbox One Game Pass, devamlı olarak oyunlara 60 dolar veremeyen oyuncuların bir numaralı alternatifi olmuş durumda.

Xbox Game Pass üyelerine sevindirici haber

Ayrıca oyunları almadan önce denemek istiyor ve almaktan çekiniyorsanız, Xbox Game Pass ile birlikte deneyebilir, sonrasında kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Özellikle Crackdown 3'ün en çok beklenen Xbox One oyunu olması ve direkt olarak kütüphaneye eklenecek olması bizleri biraz şaşırttı.

Xbox One X ile birlikte piyasaya yeni bir soluk giren Microsoft'tan böylesine radikal ve cesur kararlar görmek bizleri mutlu ediyor. Konsolun yanında PC'ye de çıkacak olan bu güzide yapımlar ile birlikte Xbox Game Pass'in diğer oyunları da kütüphanede emrinize amade durumda.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 13.07.2020 03:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2018 16:05
Bilgisayar da bu abonelik ile oynayabilecek miyiz ?
İlginizi Çekebilir