Xbox için Midtown Madness 3

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Xbox için Midtown Madness 3
Digital Illusions firması bu sene içerisinde Midtown Madness 3'ü Xbox için çıkartacağını duyurdu. Oyun içerisinde yine hem yarışıp hem de şehiri birbirine katmaya devam ediyoruz. Serinin bu 3. oyununda şimdilik Paris ve Washington D.C oyunda yeralan şehirler arasında. Ayrıca 30'dan fazla lisanslı aracın yanında ayrıca blitz, checkpoint, ve cruise adında da 3 tane de oyun modu bulunuyor. Sonbahar 2002 aylarında piyasalarda olacak olan oyunun henüz PC versiyonu ile ilgili bir bilgi yok...
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2023 12:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.08.2016 18:10
Efsane oyundur 2. Oyununu henüz 3 yıl önçeye kadar oynuyordum
Kalan Karakter : 300 Gönder
Xbox için Midtown Madness 3

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×