Xbox kazandıran bir yarışma

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Xbox kazandıran bir yarışma
Xbox ödüllü yeni bir yarışma duyuruldu. Yarışmanın konusu ise en güzel grafitiyi hazırlama ile ilgili. Eğer siz de kendinize güveniyor ve en iyi grafitiyi hazırlayabileceğinizi düşünüyorsanız web sitesine girerek ve detaylarınızı yazdıktan sonra belirlenmiş bir listeden simgeler ve harflerden oluşan grafitinizi oluşturup yollayarak bu yarışmaya dahil olabiliyorsunuz. Siteye girmek ve hatta ilginizi çektiyse yarışmaya katılıp yeni bir Xbox kazanma şansını yakalamak için tıklayın...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2023 12:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
Xbox kazandıran bir yarışma

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×