Xbox Live Gold Ekim 2020 ücretsiz oyunları belli oldu

Xbox Live Gold Ekim 2020 ücretsiz oyunları belli oldu

Özgür Deveci
Özgür Deveci 30.09.2020 - 10:49
Microsoft'un Xbox Live Gold üyelerine her ay ücretsiz olarak oyunlar sunduğu Games with Gold kampanyasının yeni oyunları belli oldu.

Microsoft'un Xbox Live Gold üyelerine her ay ücretsiz olarak oyunlar sunduğu Games with Gold kampanyasının yeni oyunları belli oldu. Firma yaptığı açıklama ile Ekim döneminde ücretsiz olarak sunulacak olan oyunların listesini paylaştı.


• Slayaway Camp: Butcher’s Cut (Normal fiyatı 43,00 TL): 1 Eylül - 30 Eylül / Xbox One

• Maid of Sker (Normal fiyatı 71,25 TL): 16 Ekim - 15 Kasım / Xbox One

• Sphinx and the Cursed Mummy (Normal fiyatı 40,00 TL): 1 Ekim - 15 Ekim / Xbox 360 ve Xbox One (Geriye uyumluluk ile Xbox One'da da oynanabilir)

• Costume Quest (Normal fiyatı 27,50 TL): 16 Ekim - 31 Ekim / Xbox 360 ve Xbox One (Geriye uyumluluk ile Xbox One'da da oynanabilir)

Xbox Live Gold Ekim 2020 ücretsiz oyunları belli oldu

Xbox Live Gold Ekim 2020 ücretsiz oyunları belli oldu

Microsoft, Xbox Live Gold üyelerine Ağustos ayında sunacağı ücretsiz Xbox 360 ve Xbox One oyunlarını açıkladı.

Slayaway Camp: Butcher’s Cut

İntikam için yanıp tutuşan, psikoz hastalığından muzdarip Skullface'i kontrol ettiğiniz acayip bir bulmaca oyunudur bu. 80'lerin korku filmlerinin karşısında hazır ol vaziyette duran bir komedya... Kafayı sıyırmış ama bir o kadar da sevimli katilimizle birlikte yüzlerce izometrik bulmaca seviyesinde gezip tozmak, bahtsız kurbanların kafasını uçurmak size kalmış.

Maid of Sker

Maid of Sker, İngiliz folkloründe dehşetli ve kan dondurucu bir hikâyeye sahip olan ücra bir otelde geçiyor. Elisabeth Williams’ın akıllara musallat olan hikâyelerinden esinlenilmiş bu oyunda, ses tabanlı yapay zekâya sahip düşmanlardan sakınmaya çalışarak nefes kesici bir aile sırrını keşfedeceksiniz.

Sphinx and the Cursed Mummy

Sphinx and The Cursed Mummy, eski Mısır mitolojisinden esinlenilen orijinal bir üçüncü şahıs aksiyon-macera oyunudur. Set'in kötü planlarını kapatmak için büyülü portallar aracılığıyla dünyayı dolaşın. Sfenks'in Yolculuğu tüm fikirlerini, çevikliğini ve özel güçlerini gerektirecektir. Ayrıca, göze çarpmayan kahraman arkadaşı Mumya'ya, göze çarpmayan tek çözüm olduğu konusunda yardımcı olacak. Mısır'ın çalınan büyülü taçlarını bularak, Sfenks Set'i durdurabilir ve dünyayı kurtarabilir.

Costume Quest

Costume Quest, Tim Schafer'in Double Fine Productions'dan bir Cadılar Bayramı macerasıdır. Bu büyüleyici rol yapma oyununda, kahramanınızı seçin ve Double Fine mizahı ve hikayesiyle dolu üç güzel ortamda şeker mi şaka mı oyununu oynayın.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 28.10.2020 07:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.10.2020 16:23
Muhteşem
Kalan Karakter : 300 Gönder
Naru61
Naru61 1.10.2020 07:32
Harika
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×