Xbox Live Gold Nisan 2021 ücretsiz oyunları belli oldu

Özgür Deveci
Özgür Deveci 31.03.2021 - 12:57
Microsoft'un Xbox Live Gold üyelerine her ay ücretsiz olarak oyunlar sunduğu Games with Gold programının yeni oyunları belli oldu.

Microsoft'un Xbox Live Gold üyelerine her ay ücretsiz olarak oyunlar sunduğu Games with Gold programının yeni oyunları belli oldu. Firma yaptığı açıklama ile 2021'in Nisan ayında ücretsiz olarak sunacağı Xbox, Xbox 360 ve Xbox One oyunlarının listesini paylaştı. Tüm oyunlar geriye uyumluluk teknolojisiyle Xbox One ve Xbox Series platformlarında da oynanabilecek.

Vikings - Wolves of Midgard (Normal fiyatı 113,75 TL): 1 Nisan - 31 Nisan / Xbox One

FIA European Truck Racing Championship (Normal fiyatı 327,50 TL): 16 Nisan - 15 Mayıs / Xbox One

Dark Void (Normal fiyatı 14,99 $): 1 Nisan - 15 Nisan / Xbox 360 (Geriye uyumluluk ile Xbox One ve Xbox Series X üzerinde oynanabilir)

Hard Corps: Uprising (Normal fiyatı 27,50 TL): 16 Nisan - 30 Nisan / Xbox (Geriye uyumluluk ile Xbox One ve Xbox Series X üzerinde oynanabilir)

Xbox Live Gold Nisan 2021 ücretsiz oyunları belli oldu

Xbox Live Gold Nisan 2021 ücretsiz oyunları belli oldu

Microsoft, Xbox Live Gold üyelerine 2021'in Nisan ayında sunacağı ücretsiz Xbox, Xbox 360 ve Xbox One oyunlarını açıkladı.

Vikings - Wolves of Midgard

Vikings - Wolves of Midgard sizi Vikinglerin mitolojisine ve tarihine dayalı bir dünyaya, Midgard kıyılarına götürüyor ama fantastik olanına. Oyunda korkunç düşmanlarla savaşacak, yaşamı tehdit edecek kadar artan soğukta hayatta kalacak ve kudretli silahlarda ustalaşacaksınız.

FIA European Truck Racing Championship

ETRC'nin (Avrupa Kamyon Yarışı Şampiyonası) kendine özgü tüm özelliklerini taşıyan bu tek resmi simülasyon, yarış tutkunlarına yepyeni bir sürüş deneyimi sunuyor. 5 ton ağırlığında 1.000 beygirlik bir kamyonla 12 rakibe karşı yarışacağınız bu oyunda, yarış kurallarını göz ardı ederseniz ceza alırsınız.

Dark Void

The Void adlı paralel evrende geçen oyunda karakterimiz Will, kendisini bir anda umutsuz bir hayatta kalma grubuna liderlik yaparken bulur. Tarifi zor ama oldukça tehlikeli uzaylılar, hem bu grubu ortadan kaldırmak ister hem de Dünya’yı tehdit eder. Oyunda yer çekimi büyük önem taşıyor. Düşmanınızın konumuna göre bunu kullanabiliyorsunuz.

Hard Corps: Uprising

Hard Corps: Uprising, Arc System Works tarafından geliştirilen ve Konami tarafından yayınlanan run and gun türünde bir shoot 'em up oyunudur. Yalnızca en iyilerin hayatta kalabileceği bu oyunda Bahamut adlı karakteri kontrol ediyoruz. 2D dünyasında aksiyonun bir an bile eksik olmadığı oyun, farklı haritalarda arkadaşlarınızla birlikte oynamanıza imkan tanıyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 19.04.2021 18:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
Xbox Live Gold Nisan 2021 ücretsiz oyunları belli oldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×