Xbox Live Gold Üyelerine Her Ay 2 Oyun Hediye

Xbox Live Gold Üyelerine Her Ay 2 Oyun Hediye

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 23.10.2013 - 14:55
Bedava oyunlarınızı kaçırmayın
Microsoft tarafından Xbox Live Gold üyelerine özel her ay 2 oyunun ücretsiz olarak sunulduğu Games with Gold promosyonu süresiz olarak uzatıldı. Ekim ayının ikinci yarısındaki sürpriz oyun ise bir Xbox 360 başyapıtı olan Halo 3.

Microsoft, geçtiğimiz Haziran ayında duyurduğu Games with Gold promosyonunu süresiz olarak uzattığını duyurdu. Xbox Live Gold hesabına sahip olan Xbox 360 sahipleri, Games with Gold ile her ay 2 oyunu ücretsiz olarak Xbox 360 konsollarına indirebiliyorlar.

Games with Gold programında ücretsiz olarak sunulan oyunlar her ayın 1’inde ve 16’sında yenileniyor. Kullanıcılar, bu tarihler arasında promosyon kapsamında indirdikleri oyunlara süresiz ve ücretsiz olarak sahip oluyor.

Xbox Live Gold Üyelerine Her Ay 2 Oyun Hediye
Böylece Games with Gold ile 1 yıllık Xbox Live Gold aboneliğinde birbirinden etkileyici 24 oyun bedavaya geliyor.

Halo 3’ü Yakalamakta Gecikmeyin
Microsoft, Ekim ayının ikinci yarısında oyunculara büyük bir sürpriz hazırlayarak Games with Gold promosyonundaki bedava oyunu Halo 3 olarak belirledi.

Xbox’a özel oyunlar arasında önemli bir yere sahip olan Halo serisi, oyun dünyasının başyapıtlarından biri olarak değerlendiriliyor. Halo 3, sürükleyici konusu ve muhteşem grafikleri eşliğinde oyunculara heyecan dolu saatler vaat ediyor.

Xbox Live Gold Üyelerine Her Ay 2 Oyun Hediye
Halo 3, 31 Ekim tarihine kadar Xbox Live Gold üyelerine ücretsiz olarak sunulacak. Xbox Live Gold üyesi olmak ve ücretsiz oyunları indirmek için Xbox 360 ana ekranında yer alan bildirimleri takip etmek yeterli.

Games with Gold promosyonuna dahil olan oyunlar arasında daha önce Assasin’s Creed II, Rainbow Six: Vegas, Dead Rising 2, Might and Magic: Clash Heroes gibi öne çıkan yapıtlar da yer almıştı.

-Basın Bülteni
Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2020 20:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×