Xbox One Kuzey Avrupa'da bir daha ertelendi!

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 11.12.2013 - 00:12
Dedikodular buna işaret ediyor
Xbox One'ın çıkışından önce alınan erteleme kararını hatırlıyorsunuzdur. Aslen 22 Kasım'da tüm dünyayla birlikte XB1'a kavuşacak olan sekiz ülke: Rusya, Belçika, Hollanda, İsviçre, İsveç, Finlandiya, Norveç ve Danimarka durumun böyle olmadığını öğrenmiş, o ülkedeki oyuncular tepkilerini internetten belirtmişlerdi. Gamereactor sitesinin kaynakları eğer doğruysa o tepki daha da uzayacak; zira Xbox One'ın bu ülkelerde beklenenden daha geç çıkacağı iddia ediliyor. Halihazırda bu ülkeler resmi bir çıkış tarihine sahip değillerdi, ama herkesin beklentisi 2014 başı yönündeydi. Gamereactor'un kaynakları 2014'ün üçüncü çeyreğini işaret ediyor. Neredeyse bir yıllık bir gecikmeden söz ediyoruz. Peki sebep? Kinect lokalizasyonu. Ses komutalarını birebir çevirmeleri ve programlamaları gerektiğinden lokalizasyon ciddi manada uzun sürüyor. Bu tabii ki Xbox One'ın ülkemize gireceği tarih için de iyimser bir portre çizmiyor. Bu sekiz ülkenin lokalizasyonu 2014'ün üçüncü çeyreğine dek sürecekse, muhtemelen bizim gibi Xbox'ın çok radarında olmayan ülkelerin kaderi iyiden iyide negatif etkilenecektir.

Xbox One Kuzey Avrupa'da bir daha ertelendi!

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 16.04.2021 17:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
Xbox One Kuzey Avrupa'da bir daha ertelendi!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×