Xbox One ve bulut teknolojisinin gücü!

Xbox One ve bulut teknolojisinin gücü!

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 27.08.2013 - 21:58
Forza 5 üzerinden
Graeme Boyd, namı değer Acey Bongos Turn 10 Studios'u ziyaret etti ve Forza 5'in kreatif direktörü Dan Greenawalt ile ilginç bir söyleşi yaptı. Söyleşinin içerisinde Forza 5'in yeni nesil teknolojilerini nasıl kullandığına da değinilse de spot ışığı kesinlike bulut teknolojisinin üzerindeydi. Forza 5 bulutu nasıl kullanacak? Bulut teknolojisi Forza 5'i diğer yarış oyunlarından nasıl ayıracak? İşte tüm bu soruların cevapları aşağıda.


Kısa bir özet geçmek gerekirse bulut teknolojisi yapay zekanın daha insan gibi davranmasına yol açacak. Tüm insanların hareketlerinden öğrenen yapay zeka böylece oyunculara daha özel tecrübelerin yaratılmasına; ve en nihayetinde ilk günde karşılaştığınız yapay zekayla iki hafta sonra karşılaştığınız yapay zekanın farklı olmasına sebep olacak. Aynı zamanda Forza ekibi toplulukla daha iç içe olacak, Drivatar'lar daha sağlam bir hâle gelecekler.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.09.2020 08:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×