Xbox One'a ilk dalga indie oyunlar Mart'ta bekleniyor

Xbox One'a ilk dalga indie oyunlar Mart'ta bekleniyor

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 17.12.2013 - 00:30
Geç olsun güç olmasın
Sony'nin PS4'le indie dünyasına balıklama dalmasının ardından arkada kalmak sitemeyen Microsoft'un bu yöndeki dev hamlesi ID@Xbox ilk meyvelerini bahar ayında verecek. Programın yönetmeni Chris Charla, ID@Xbox ile Xbox One'a gelecek indie oyunları en geç 2014'ün birinci çeyreğinin sonunda göreceğimizin sözünü verdi. Bu da Mart ayına tekabül ediyor. O süreye kadar Microsoft tüm Xbox One'ları bir devkite döndürmeyi ve herkesin Xbox One'a oyun yapabilecek konuma gelmesini istiyor. Tabii ki bu herkesin oyunu Xbox Games Store'da yerini alacak anlamına gelmiyor. Charla Edge'e verdiği röpörtajda bariyerleri yumuşatmak için çaba gösterdiklerini; fakat dağıtım politikaları hakkında aleni yorum yapmayacaklarını söyledi. Charla bu konuda bilgi edinmek isteyen tüm geliştiricilerin MS ile temasa geçmesini tavsiye etti.

Xbox One'a ilk dalga indie oyunlar Mart'ta bekleniyor
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 24.11.2020 03:22
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×