Xbox One'da Borderlands'ın lisans sorunu mevcut

Ege ERKEK
Ege ERKEK 4.09.2015 - 18:05
Ekran görüntüsü alamamak veya video çekememek gibi bir durumla karşı karşıya kaldınız mı hiç?
Borderlands oynayanlar alışagelmedik bir durum ile karşı karşıyalar. Xbox One platformunda Borderlands oynayan kullanıcılar, oyun içerisinde ekran görüntüsü alamadıklarını veya video çekemediklerini söylediler. Microsoft’un resmi açıklamasından önce bir bug olduğu düşünülen bu durumun, bug olmadığı ve Microsoft’un planı olduğu ortaya çıktı.

Xbox One'da Borderlands'ın lisans sorunu mevcut
Microsoft, Xbox forumlarında bu durumun kendileri için beklenilen bir durum olduğunu, Borderlands için bu özelliğin kapalı olmasını istediklerini yazdı. Lisans sorunları nedeniyle böyle bir önlem aldıklarını belirten firma, diğer “geriye uyumlu” oyunların böyle bir sisteme sahip olmadıklarını ifade etti.

Microsoft’un belirttiği lisans sorunu, oyunun müziklerinde bulunan “Ain’t No Rest for the Wicked” şarkısından kaynaklanıyor mu kaynaklanmıyor mu henüz belli değil.
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 17.09.2021 16:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.09.2015 16:01
Diğer oyunlarda böyle bir sorun olmayacaksa hiç sorun değil o zaman. Geriye uyumluluk özelliği geldiğinde çok fazla kişinin bu oyunu oynayacağını sanmıyorum.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Xbox One'da Borderlands'ın lisans sorunu mevcut

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×