Xbox One'la kulaklık gelecek mi?

Xbox One'la kulaklık gelecek mi?

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 30.07.2013 - 21:54
Microsoft'tan bir 180 daha bekliyoruz
Microsoft resmen adım adım yanlış başladığı yolda tam doğruya doğru ilerliyor. İlk açıklandığında ikinci el politikasından indie politikasına kadar pek çok özelliği eleştirilen Xbox One'da bunların hepsi değiştirilip oyuncuların istediği yönde şekillendirildi. Bir olumlu adım daha da kulaklık konusunda geliyormuş gibi gözüküyor. Xbox 360'ın normal paketinin içerisinde kulaklık bulunurken X1'da bulunmayacak olması pek çok oyuncuyu üzmüştü bildiğiniz gibi. PS4'ten kulaklık çıkacağı haberi de Xbox'cılar için tuz biber olmuştu. Bu yüzden konuyla ilgili bir soruya "Bildirimi duyduk, araştırıyoruz" şeklinde bir cevap gelince, hem de cevabın kaynağı baş planlamacı Albert Penello olunca hayranlar bayram etti. Sonunda hayırlı bir şey çıkacak mı göreceğiz.

Xbox One'la kulaklık gelecek mi?
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 28.11.2020 02:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×