Xbox Series X oyunları 7 Mayıs'ta gösterilecek!

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 1.05.2020 - 10:57
Microsoft yaptığı duyuru ile birlikte yeni nesil oyun konsolu Xbox Series X için geliştirilen oyunları önümüzdeki hafta göstereceklerini açıkladı.

Microsoft yaptığı açıklama ile önümüzdeki hafta Xbox Series X için geliştirilen oyunların gösterileceğini duyurdu. Bildiğiniz gibi yeni nesil konsollar ile ilgili teknik detaylar, tasarımlar ve bilgiler gelmeye devam etse de en çok merak edilen konu biraz geri planda kaldı. Şimdiye kadar yeni nesil için geliştirilen çok fazla oyun göremedik. Microsoft ise bu suskunluğu bozan ilk firma olacağını açıklamış oldu.

Xbox Series X oyunları 7 Mayıs'ta gösterilecek!

Firma 7 Mayıs'ta düzenleyeceği özel bir etkinlik ile birlikte Xbox Series X için geliştirilen oyunları gösterecek. 1. parti, yani Microsoft'un kendi stüdyoları tarafından geliştirilen oyunlar dışında global taraftaki partnerlerin oyunlarına da bu sunumda yer verileceği açıklandı. "Xbox Series X oyunlarını görmek mi istiyorsunuz? Size Xbox Series X oyunlarını göstermek istiyoruz." cümlesi ile tekerleme kıvamında bir açıklama yapan firma aynı zamanda 7 Mayıs'ta yapılacak Inside Xbox etkinliğinin saatini de paylaşmış. Bu paylaşıma göre etkinlik 7 Mayıs Perşembe günü Türkiye saati ile 18:00'de başlayacak.

Bu etkinlikte dün ilk videosu da yayınlanan Assassin's Creed Valhalla'nın oynanış videolarının yayınlanacağına da kesin gözüyle bakılıyor. Viking temasını işleyecek olan oyunun duyuru videosunda da Xbox Series X vurgusu yapılmıştı.

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 25.09.2021 02:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.05.2020 13:36
Halo, horizon ve gears of War haa bide sınırlı süreli özel kalıp sonra tüm platformlara çıkacak olan hellblade başka da bı oyun yok. Merak etmeyin yani 15 yıldır olduğu gibi bu nesilde de farklı bişey olmiycak. Hepsi zaten PC de oynanabilen ama ne hikmetse exc. Olan oyunlar yerseniz tabi :)))
MK Okuru
MK Okuru 5.05.2020 11:48
En mantıklı yorum. Adamın exclusive oyunu yok , habire şöyle teknoloji böyle teknoloji. Sony şimdiden kazandı.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.05.2020 03:10
Yine çizgi film yine çizgi film bunların neresi güçlü teraflop neresi yeni nesil kardeşim beni şaşırt şaşırt eyyy microsoft ve sony bizleri bi şaşırtın artık yahu assassin's creed inşallah o izledigimiz grafikler yeni nesil konsol grafikleri değildir yine plastik yine çizgi film yeter yahu yeterrr
MK Okuru
MK Okuru 5.05.2020 11:47
03:10 arkadaş kafayı bozmuş her yere aynı yorumu yazıyor. Git biraz film izle kendine gel bari.
MK Okuru
MK Okuru 3.05.2020 14:18
O izlediğin fragman gibi olsa oyun öp başına koy
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.05.2020 21:03
Hadi çık artık gönlümün efendisi!
Kalan Karakter : 300 Gönder
burak_55
burak_55 1.05.2020 14:08
Sony efendide hâlâ naz yapsın.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Xbox Series X oyunları 7 Mayıs'ta gösterilecek!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×