Xbox Smart Delivery destekleyecek oyunların listesi açıklandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 16.06.2020 - 11:18
Xbox One platformunda satın alıp Xbox Series X'e geçiş yaptığımızda bedava olarak ulaşıp, oynayabileceğimiz yapımların yeni bir listesi yayınlandı.

Microsoft firmasının yeni nesil konsolu Xbox Series X için üzerinde durduğu en önemli servislerden birisi de Xbox Smart Delivery olacak. Bu sistem için kısacası bu nesil konsolunuzda, yani Xbox One platformunda satın aldığınız bazı oyunları Xbox Series X'e geçiş yaptığımızda bedava olarak indirip, oynayabileceğinizi söyleyebiliriz. Daha önce bazı oyunların bu sistemi destekleyeceği zaten açıklanmıştı. Bugün ise şimdiye kadar belli olan ve Xbox Smart Delivery sistemini destekleyecek oyunların bir listesi paylaşıldı.

Xbox Smart Delivery destekleyecek oyunların listesi açıklandı

Xbox resmi sitesinde sabah saatlerinde yayınlanan blog ile paylaşılan bu listeye baktığımızda daha önce bu sistemi destekleyeceği açıklanan Halo: Infinite, Cyberpunk 2077 ve Assassin's Creed: Valhalla gibi oldukça önemli oyunları görüyoruz. Tabi listede aynı öneme sahip yani Triple AAA olarak adlandırılan farklı oyunlara da yer verilmiş. Konuyla ilgili yapılan açıklamada ise özellikle 3. parti oyunlarda işin biraz yapımcılara kaldığını görüyoruz.

Xbox Smart Delivery destekleyecek oyunların listesi açıklandı

"Bu teknoloji tüm oyun yapımcılarına sunulmuş durumda ve Halo Infinite dahil olmak üzere Xbox Game Studios imzasını taşıyan önemli oyunları Xbox Series X için optimize edeceğiz." ifadeleri ile aslında isteyen yapımcının bu sistemi kullanabileceğine de vurgu yapılmış. Açıklanan oyun listesi ise şu şekilde;

Halo Infinite

Cyberpunk 2077

Assassin’s Creed Valhalla

Destiny 2

DiRT 5

Scarlet Nexus

Chorus

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2

Yakuza: Like a Dragon

The Ascent

Call of the Sea

Gears 5

Second Extinction

Metal: Hellslinger

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2021 13:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.06.2020 15:47
Xbox kısmının oyuncu dostu olacağını inanmazdım ama son dönemde aşırı iyi atılımları var. GP olsun, ülkemize özel üyelik fiyatı olsun baya iyi gidiyorlar. Yeni nesilde tek eksikleri kaliteli ve dikkat çeken ex oyun sayısında ki azlık bunda da bir gelişme yaparlar ise çok iyi bir ivme yakalarlar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.06.2020 09:58
Xbox u kutlarım çok iyi işler yapıyorlar PlayStation artık PS4 ü unuttu PS5 e odaklandılar ama Xbox one serisini unutmadı çünkü hala çok güçlü bir konsol olduğu için aynı Nvidia nın GTX 1080 serisi ne yaptığı gibi Xbox aynı hareketi ONE serisine yapıyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.06.2020 23:11
ps tarafı da hizmete gerek yok zaten eşşek gibi alıyorlar diye rahat rahat takılır.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Naru61
Naru61 16.06.2020 16:35
Ps tarafida umarim bu yolu izler
Kalan Karakter : 300 Gönder
Xbox Smart Delivery destekleyecek oyunların listesi açıklandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×