Xbox'ın bulut tabanlı oyun sistemi xCloud konsollara geliyor

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 24.08.2021 - 20:41
Microsoft tarafının bulut tabanlı oyun sistemi olan xCloud, artık Xbox konsollara da geliyor! xCloud sistemi henüz 22 ülkede betada.

Hali hazırda Windows bilgisayarlarda, telefonlarda ve tabletlerde bulunan Xbox'un bulut tabanlı oyun sistemi XBox xCloud, artık Xbox konsollarda da bulunuyor. 22 farklı ülkede hizmet vermekte olan xCloud maalesef ülkemizde hizmet vermemekte. Henüz betada olan sistem, Xbox Series X/S ve Xbox one konsollara resmi olarak ekleniyor.

xCloud, Xbox konsollara geliyor

Xbox Game Pass Ultimate abonelerinin ücretsiz bir şekilde yararlanabileceği xCloud, oyunları bulut teknolojisi sayesinde internetiniz üzerinden oynamayı sağlıyor. Sisteminiz yeterli olmasa bile, iyi seviyede bir internet ile istediğiniz oyunu oynayabileceğiniz sistemin, ülkemize ne zaman geleceği maalesef henüz bilinmiyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.09.2021 20:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
Xbox'ın bulut tabanlı oyun sistemi xCloud konsollara geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×