Xbox'ın patronu Phil Spencer: Daha fazla RPG yapacağız

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 21.11.2019 - 10:09
Xbox yeni nesle hazırlanıyor

Gelecek yıl oldukça hareketli geçecek. 2020 Kasım/Aralık aylarında yeni nesil konsollar piyasaya sürülecek. Hem Playstation hem de Xbox tarafında yoğun hazırlıklar devam ediyor. Geçtiğimiz gün TrueAchievement'a konuşan Xbox'ın başındaki isim Phil Spencer, Xbox'ın yeni nesil ile birlikte daha fazla rol yapma oyunu ile oyunseverlerin karşısına çıkacağını açıkladı.

Xbox'ın patronu Phil Spencer: Daha fazla RPG yapacağız

Geçtiğimiz yıl Xbox kanadında hareketli günler yaşanmış, onlarca stüdyo Xbox Game Studios çatısı altına katılmıştı. Londra'da düzenlenen XO 2019 etkinliğinde bu stüdyolardan bazılarının yeni oyunları tanıtıldı. Ancak bundan daha fazlasının yolda olduğu Phil Spencer tarafından dile getirildi. Spencer: "Rol yapma oyunları şuan odak noktamız. Geçmişte Mass Effect 1, Jade Empire, Fable gibi yapımları destekledik. İlerde de rol yapma oyunlarına daha fazla ağırlık vermeyi düşünüyoruz.Obsidian ve inXile gibi RPG ağırlıklı oyunlar yapan ve oyunseverlerin en sevdiği rol yapma oyunlarını geliştiren iki geliştirici stüdyo, Xbox Game Studio çatısı altında yer alıyor. Her iki firmadan Xbox Scarlett'e özel RPG oyunları görebiliriz. 


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.07.2022 00:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
Xbox'ın patronu Phil Spencer: Daha fazla RPG yapacağız

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×