Xbox'ın X019 etkinliğinde sürprizlerle karşılaşabiliriz

Furkan Güler
Furkan Güler 22.08.2019 - 11:48
Xbox markasının patronlarından Aaron Greenberg'den ilginç açıklamalar.

Sekizinci jenerasyon konsol nesli yavaş yavaş sona ererken konsol üreticileri yeni nesil ürünleri hakkında açıklamalar yapmaya devam ediyor. Yeni nesilde Sony'nin en büyük rakibi konumunda bulunan Microsoft ise yeni nesil projelerini X019 etkinliğine saklıyor. 14 Kasım tarihinde başlayacağı açıklanan etkinlikte yeni Xbox modeline dair açıklamalarla karşılaşacağız. Diğer bir yandan Xbox markasının patronlarından olan Aaron Greenberg ise konsolla birlikte konsolun yanında çıkacak birinci ve üçüncü parti oyunların, etkinlikte yer alacağını açıkladı. 

Xbox'ın merakla beklenen X019 etkinliğinde sürprizlerle karşılaşabiliriz

E3 etkinliğinin endüstri için geleneksel bir etkinlik olduğunu ve daha çok firmaların inovasyonlarının gösterildiğini belirten Greenberg, X019 etkinliğinin daha çok oyunculara hitap ettiğini açıkladı. Etkinliğin ana odak noktasının oyuncular olduğunu belirten yapımcı, bu sözleri ile Xbox tutkunlarını heyecanlandırmış durumda. Geçen sene Mexico City'de yapılan etkinlik, bu sene Londra'da yapılacak. Etkinlikte Xbox Scarlett olarak adlandırılan yeni konsolun donanım detaylarını da göreceğimiz tahmin ediliyor. 2020 yılının sonunda çıkacağı tahmin edilen yeni nesil konsollar arasında büyük bir rekabet yaşanacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.07.2022 00:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
Xbox'ın X019 etkinliğinde sürprizlerle karşılaşabiliriz

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×