Xbox'ın yeni Avatar Editörüne ait görüntüler internete sızdı.

Xbox'ın yeni Avatar Editörüne ait görüntüler internete sızdı.

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 19.04.2018 - 10:52
Yeni Avatar editörü Windows 10'da da çalışacak.

İnternete sızan videoyla birlikte, Microsoft'un yeni Xbox Live Avatar sisteminin nasıl göründüğü ortaya çıktı. Bir forum kullanıcısı, eski bir Microsoft çalışanının yeni Avatar editörü'nün nasıl çalıştığını gösteren bir videoyu ortaya çıkardı.

Yeni Avatar editöründe çok fazla kişiselleştirme seçeneği var.

Sızan video, Avatar editörü'nün son hali mi, yoksa geliştirilme aşamalarından birisi mi bilinmese de, daha önce yeni Avatar editörü'nün 2018 Nisan ayında çıkacağı konuşuluyordu. Video'dan göründüğü kadarıyla yeni Avatar editörü, oldukça ayrıntılı. Yeni Avatar editörü, online karakterinizi tamamen kişiselleştirebilmenize olanak veriyor. Kıyafetler, takılar, şapkalar, kaykaylar gibi pek çok seçenek var. Avatar editöründe, vücut, yüz, saç, makyaj, dudaklar, hatta tırnaklar için bile kişiselleştirme seçenekleri bulunuyor. E3 2017'de yapılan tanıtımda, yeni Avatar editöründe  engelli insanlar da unutulmamış, engelli insanlar için de, tekerlekli sandalye, protez kol ve bacaklar gibi, çeşitli kişiselleştirme seçeneklerinin olabileceği duyurulmuştu. Daha fazla seçenek Microsoft Live market'ten satın alınabilecek. Aynı zamanda Microsoft 10'da da çalışacak olan, yeni Avatar Editörü'nün nasıl göründüğüne dair bir fikir edinebilmek için, internete sızan videoya göz atabilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.01.2021 23:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×