Xbox'ta MMO deneyimi

Burçin Aygün
Burçin Aygün 7.12.2010 - 12:00
Yakın bir gelecekte olabilir mi?
PC'lerdeki World of Warcraft, Lord of The Rings Online, Aion gibi online oyunların krallığından sonra Microsoft gibi şirketler gözlerini XBox 360 gibi konsollara diktiler. Blizzard yetkilisi Greg Steet'e göre konsollar da, WoW gibi oyunlar için PC'de yapılan her şey çöpe atılmalı. Çünkü şimdiye dek yapılan tüm çalışmalar PC için yapılmış durumda. Öte yandan klavye ve mouse olmadan oyunu konsollara göre ayarlamak gerçekten büyük bir mücadele olurdu, diyor Street.

Xbox'ta MMO deneyimi
Ancak Street'e göre bir şekilde bu sorunlar da birkaç yıl içerisinde halledilecek ve Xbox Live gibi servislerle Online oyun keyfi (MMO) Xbox gibi konsollarda da mümkün olacak.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 14:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
Xbox'ta MMO deneyimi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×