XCOM 2'nin çıkış fragmanı geldi

XCOM 2'nin çıkış fragmanı geldi

Hürcan Köse
Hürcan Köse 5.02.2016 - 11:32
Dünyayı kurtarmaya hazır mıyız?
Firaxis Games'in geliştirdiği ve 2K'in yayıncılığını üstlendiği bu senenin en iyi oyunlarından birisi olan XCOM 2'nin çıkış fragmanı resmi olarak yayınlandı. Oyun için dün yayınladığımız incelemeye de bu linkten ulaşabilirsiniz.

XCOM 2, ilk oyundan tam 20 yıl sonrasını konu alacak. İlk oyunda gördüğümüz normal sonun aksine, XCOM 2 ilk oyunun kötü sonu üzerinden devam ediyor. Uzaylılar artık dünyayı ele geçirmiştir ve adeta "melek yüzlü şeytan" görünümünde insanları köleleştirmektedirler. Bizim görevimiz de dünyanın dört bir yanında hayatlarını gölgelerde saklanarak geçiren eski XCOM üyelerini yöneterek haklı bir direniş sergilemek ve AVATAR projesinin tamamlanmasını engellemek. Oyun için yayınlanan çıkış fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz. İyi seyirler!

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 21.01.2021 19:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2016 14:28
çok çok çok sağlam bir oyun fakat aşırı pahalı 220tl nedir arkadaş?illa torentmi akalım
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×